• Serwis spłuczek Ursus
 • Swój fach wykonujemy już prawie od trzydziestu lat.
hydraulik z Ursusa
HYDRAULIK WARSZAWA URSUS - skorzystaj z pomocy

Hydraulik Ursus oferuje tanie i szybkie naprawy hydrauliczne. Posiadamy wszystkie potrzebne do pracy narzędzia, aby nasze usługi były kompleksowe, a efekt końcowy sprostał wymaganiu zleceniodawcy. Pracujemy tanio i skutecznie. Czasami jednak oryginalne części drogo kosztują. Nie musisz czekać na wizytę fachowca, prześlij zdjęcia i zadzwoń pod 571335572 w celu uzyskania orientacyjnej wyceny!

W razie możliwości doradzamy i udzielamy wskazówek przez telefon. Jak nie jesteśmy w stanie pomóc, to informujemy od razu, nie zwodzimy.

Hydraulik Warszawa Ursus

Działamy na terenie Ursusa - najczęściej okolice pomocy hydraulicznej to

 • Skorosze,
 • Czechowice,
 • Szamoty,

Jeśli potrzebna skuteczna pomoc – jesteśmy gotowi do działania. Profesjonalne podejście do oferowanych przez nas usług procentuje zaufaniem wśród klientów i ich zadowoleniem ze świadczonych usług. Hydraulik z URSUSA to hydraulik, na którego można liczyć, pomoże przy bieżących awariach np: syfon do umywalki z podłączeniem pralki, zawor spustowy regulacja geberit, czesci do geberit warszawa bielany, spłuczki friatec, i wiele innych.

Hydraulik na URSUSIE dysponuje nowoczesnym sprzętem hydraulicznym, a to wraz z wieloletnim doświadczeniem pozwala usnąć szybko i sprawnie nawet najbardziej uciążliwe awarie hydrauliki. Nawet najbardziej złożone i potencjalnie trudne realizacje indywidualnych zamówień nie stanowią dla nas trudności.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta

Warszawa pełna jest fachowców, którzy są nierzetelni. Sami często wykonujemy poprawki po nieudolnych, samozwańczych hydraulikach, złotych rączkach, naprawiaczach, mężach na godzinę, których niekompetencja lub prowizoryczna naprawa prowadzi do zwiększenia szkód. Niestety koszty jakie ponosi wtedy klient mogą być wysokie. Bogate doświadczenie i nabyta praktyka w wykonywaniu powierzonych prac hydraulicznych to gwarancja solidności i precyzji. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług hydraulicznych i serwisu spłuczek w zabudowie.

Ulice na jakich działamy

Oto spis ulic na jakich świadczymy usługi: Zagłoby, Hassa, Michałowicza, Cierlicka, Baranowska, Bandurskiego, Kadłubka, Bełzy, Nowotyska, Braterstwa Broni, Leszka Białego, Wapowskiego, II Armii WP, Przemysława, Aktorska, Rumiankowa, Niecała, Kościuszki, Bieńczaka, Legnicka, Orląt Lwowskich, Bodycha, Listopadowa, Suchy Las, Malinowa, Warszawska, Chełmońskiego, Przy Forcie, Nurzyńska, Kompanii Kordian, Bohaterów Warszawy, Słupska, Falentyńska, Królów Polskich, Faraona, Władysława Jagiełły, Prażmowska, Bolesława Śmiałego, Siłaczki, Balbinki, Koronacyjna, Drzymały, Konińska, Piastowska, Władysława Laskonogiego, Henryka Probusa, Tomcia Palucha, Leszka Czarnego, Poczty Gdańskiej, Badylarska, Sławka, Aleje Jerozolimskie, Henryka Pobożnego, Śmigielska, Balicka, Adamieckiego, Plutonu Torpedy, Zygmunta Augusta, Komunardów, Rakietników, Szamoty, Kajetańska, Magnacka, Grabskiego, Lipiec Rejmontowskich, Skoroszewska, Starodęby, Ochocka, Sławoja-Składkowskiego, Gierdziejewskiego, Konotopska, Wojciechowskiego, Grocholicka, Zapustna, Rawska, Apartamentowa, Melcera, Zakątek, Henryka Brodatego, Biernata z Lublina, plac 1905 roku, Chmiela, Jacka i Agatki, Rynkowa, Orłów Piastowskich, Traktorzystów, Górna Droga, Posag 7 Panien, Bony, Rydzyńska, Kazimierza Sprawiedliwego, Falskiego, Bolesława Krzywoustego, Żurawicka, Kaczorowska, Brzechwy, Czechowicza, Szancera, Wolności, Władysława Hermana, Jesienna, Regulska, Wiosny Ludów, Mieszka Starego, Pużaka, Rodakowskiego, Sosnkowskiego, Radziwiłłówny, Noworegulska, Spisaka, rondo Malessy "Marcysi", Leszczyńskiego, Robinii, Kazimierza Odnowiciela, Hennela, Orderu Uśmiechu, Krawczyka, Keniga, Czerwona Droga, Żywiecka, Wysoczyńska, plac Tysiąclecia, Przejazdowa, Zielonogórska, Prawnicza, aleja Bzów, Obrońców Helu, Markerta, Opieńskiego, 1 Maja, Dzieci Warszawy, Zielonej Gęsi, Szomańskiego, Zaczarowanej Dorożki, Piskorska, Kolorowa, Włoczewskich, Warszawa Ursus, Dąbka, plac Czerwca 1976 roku, Prystora, Kuźnicy Kołłątajowskiej, Rakuszanki, Achera, Piechoty Wybranieckiej, Ryżowa, Lalki, Kazimierza Jagiellończyka,

A to nazwy ulic, gdzie pomogliśmy naszym Klientom w ostatnim tygodniu, usunęliśmy usterki na:

 • Przemysława,
 • Leszka Białego,
 • Cierlickiej,
 • Legnickiej,
 • Wojciechowskiego,

W najbliższych dniach mamy zlecenie na:Prystora, Zakątku, a potem na Cierlickiej.

Zawsze cenimy czas Klienta, ale nasz czas jest również cenny

Do swojej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, uczciwie, wychodząc z założenia, że najlepszą reklamą dla nas będzie dobrze wykonana praca i Państwa satysfakcja. Sumienność i uczciwość stawiamy na 1 miejscu! Nasza dewiza to przede wszystkim zadowolenie klienta.

Dla wielu osób, które nie są w stanie samemu wykonać często skomplikowanych napraw hydraulicznych, niezbędny staje się hydraulik na URSUSIE. Zadzwoń i skorzystaj z wieloletniego doświadczenia hydraulicznego.

Usługi hydrauliczne świadczone przez doświadczonych hydraulików to gwarancja szybkiego i skutecznego usunięcia awarii oraz większa szansa na późniejszą bezawaryjność naprawionej lub wymienionej instalacji. Rzetelność i indywidualne podejście do klienta to nasze atuty. Zaufaj naszym hydraulikom.

Nie uznajemy półśrodków i chwilowego rozwiązania problemu

Znamy specyfikę działania starych spłuczek podtynkowych typu Geberit, Schwab, Grohedal, Friatec, Sanit, jak również tych, które dopiero pojawiają się na rynku: Koło, Cersanit. Jeśli potrzebna skuteczna pomoc – jesteśmy gotowi do działania. Szukasz pomocy? Świetnie trafiłeś!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Serwis spłuczek podtynkowych gwarantuje punktualność, uczciwość, fachową wiedzę oraz rozsądne ceny. Dojedziemy na czas! Nie marnuj pieniędzy na poprawki, wezwij naszych hydraulików dzięki czemu szybko i skutecznie rozwiążesz problem, zaoszczędzisz pieniądze i nerwy. 100% zaangażowania – to nasze motto. Zadzwoń do nas i pozwól sobie pomóc!

Serwis spłuczek Ursus

Wieloletnie doświadczenie w naprawianiu spłuczek w zabudowie, to nasz atut. Dodatkowo posiadamy oryginalne części:

Doświadczenie

DOŚWIADCZENIE

Zaufaj Naszemu doświadczeniu! Szybka i profesjonalna pomoc z zakresu naprawy spłuczek podtynkowych – to nas wyróżnia.

Oryginalne części

ORYGINALNE CZĘŚCI

Do spłuczek GEBERIT, GROHE, SCHWAB, KOŁO, CERSANIT.

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Serwis spłuczek podtynkowych

Naprawa Geberitu

Naprawa Geberitu

H112, UP100, UP300, UP320

Naprawa Grohe

Naprawa Grohe

Grohedal, Rapid SL, UNISET

Naprawa Schwab

Naprawa spłuczki schwab

180.000, 182.000, 187.000

Naprawa spłuczki Koło

Naprawa spłuczki Koło

Slim, Technic

hydraulik ursus oferuje usługi z rabatem dla stałych klientów. Jeśli mieszkasz na terenie dzielnicyursus i byłeś naszym klientem to skorzystaj z promocji z usługi typu:
 • Serwis spłuczek podtynkowych
  • sewis Geberit,
  • sewis Grohe,
  • serwis Schwab.
 • Usługi hydrauliczne na Ursusie dostępne od ręki
  • wymiana kranu,
  • podłączenie zmywarki,
  • podłączenie pralki.

Specjalizujemy się w takich problemach Klientów, którym potrzebny jest:

 • serwis spłuczki ursus,
 • wymiana baterii łazienkowej,
 • podłączenie pralki,
 • zawór do pralki cena,
 • jak naprawić spłuczkę w toalecie,
 • stelaż podtynkowy do wc naprawa,
 • spłuczka nie zamyka wody,
 • spłuczaka podtynkowa haut bas,
 • grohe serwis,
 • naprawa spluczek Ursus,
 • wymiana baterii kuchennej,
 • podłączenie zmywarki.

Mieszkańcy Ursusa, ale też innych dzielnic Warszawy mają bardzo dużo problemów z instalacjami hydraulicznymi. Poniżej ranking usterek z obecnego i poprzedniego miesiąca.

TOP 10 MAJ:

 1. hydraulik warszawa ursus,
 2. uszczelka do sedesu,
 3. awaria spłuczki podtynkowej koło,
 4. wymiana mechanizmu spłuczki,
 5. grohe spłuczka podtynkowa instrukcja,
 6. jak rozebrać spłuczkę,
 7. spłuczki podtynkowe schwab,
 8. zepsuta spłuczka w toalecie,
 9. naprawa spłuczki kompaktowej,
 10. serwis spluczek ursus.

TOP 10 KWIECIEŃ:

 1. hydraulik Warszawa Ursus,
 2. zapchany sedes koszyczek,
 3. naprawa spłuczek podtynkowych firm,
 4. spłuczka podtynkowa tece naprawa,
 5. zawór spustowy do spłuczki podtynkowej koło,
 6. pogotowie hydrauliczne ursus,
 7. zmywarka bosh,
 8. spłuczka podtynkowa sanit n aprawa,
 9. spłuczka geberit regulacja,
 10. serwis spluczki Ursus.

Hydraulik Ursus - opinie

Klient hydraulika z ursusa
Znak

URSUS

Serwis spłuczki Pilch

Hydraulik był na czas, bardzo profesjonalny i szybko wykonał pracę. Poświęcił swój czas, aby wyjaśnić mi problem i doradzić mi na wypadek przyszłych problemów z moją spłuczką podtynkową Pilch. Nie mogłem żądać więcej. Świetny wybór, świetna jakość, cena za jakość jak najbardziej rozsądna. Nr tego Pana dodany do ulubionych! Dziękuję!

Średnia ocena (5/5): Średnia ocena 5/5Najlepsza: 5 Opinii: 2

Klientka hydraulika z ursusie
Znak

Ursus

Usługi hydrauliczne na Ursusie

Ci hydraulicy są super. Miałam problem z dziwnym zapachem pochodzącym z pralki. Przyjechali i po kłopocie Są uczciwi i wyceniają przed a nie po naprawie! Na pewno zatrudnię ich ponownie. Są bardzo miłymi ludźmi!

Średnia ocena (5/5): Średnia ocena 5/5Najlepsza: 5 Opinii: 2

Wszystkich opinii: 2, Ocena 5/5

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii na temat naszych usług hydraulikowi na miejscu pracy lub wysłać sms'a, a my umieścimy Państwa opinie na naszej stronie - Czekamy.

— Dojeżdżamy do klientów w najkrótszym możliwym czasie od przyjęcia zgłoszenia. Czasem jest to kilkadziesiąt minut, czasem na drugi dzień, ale czasem mamy też urlop :) Ale o wszystkim informujemy podczas rozmowy telefonicznej.

Swoje usługi nasi hydraulicy z Ursusa firmują doświadczeniem i wiedzą, dzwoniąc pod nasz numer, rozmawiasz z hydraulikiem, bez pośredników. Masz pewność, że to hydraulik naprawi usterkę.

HomeO nasUsługiOpinieKontakt=