• Serwis spłuczek Ursus
 • Swój fach wykonujemy już prawie od trzydziestu lat.
hydraulik z Ursusa
HYDRAULIK WARSZAWA URSUS - skorzystaj z pomocy

Hydraulik Ursus oferuje tanie i szybkie naprawy hydrauliczne. Posiadamy wszystkie potrzebne do pracy narzędzia, aby nasze usługi były kompleksowe, a efekt końcowy sprostał wymaganiu zleceniodawcy. Pracujemy tanio i skutecznie. Czasami jednak oryginalne części drogo kosztują. Nie musisz czekać na wizytę fachowca, prześlij zdjęcia i zadzwoń pod 571335572 w celu uzyskania orientacyjnej wyceny!

W razie możliwości doradzamy i udzielamy wskazówek przez telefon. Jak nie jesteśmy w stanie pomóc, to informujemy od razu, nie zwodzimy.

Hydraulik Warszawa Ursus

Działamy na terenie Ursusa - najczęściej okolice pomocy hydraulicznej to

 • Skorosze,
 • Niedźwiadek,
 • Czechowice,

Jeśli potrzebna skuteczna pomoc – jesteśmy gotowi do działania. Profesjonalne podejście do oferowanych przez nas usług procentuje zaufaniem wśród klientów i ich zadowoleniem ze świadczonych usług. Hydraulik z URSUSA to hydraulik, na którego można liczyć, pomoże przy bieżących awariach np: odpływ zmywarki, hydraulik warszawa bródno, bateria prysznicowa naprawa, hydraulik rakowiec, i wiele innych.

Hydraulik na URSUSIE dysponuje nowoczesnym sprzętem hydraulicznym, a to wraz z wieloletnim doświadczeniem pozwala usnąć szybko i sprawnie nawet najbardziej uciążliwe awarie hydrauliki. Nawet najbardziej złożone i potencjalnie trudne realizacje indywidualnych zamówień nie stanowią dla nas trudności.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta

Warszawa pełna jest fachowców, którzy są nierzetelni. Sami często wykonujemy poprawki po nieudolnych, samozwańczych hydraulikach, złotych rączkach, naprawiaczach, mężach na godzinę, których niekompetencja lub prowizoryczna naprawa prowadzi do zwiększenia szkód. Niestety koszty jakie ponosi wtedy klient mogą być wysokie. Bogate doświadczenie i nabyta praktyka w wykonywaniu powierzonych prac hydraulicznych to gwarancja solidności i precyzji. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług hydraulicznych i serwisu spłuczek w zabudowie.

Ulice na jakich działamy

Oto spis ulic na jakich świadczymy usługi: Kazimierza Odnowiciela, Krawczyka, Tomcia Palucha, Henryka Pobożnego, Bodycha, Władysława Hermana, Zygmunta Augusta, Kajetańska, Konińska, Spisaka, Poczty Gdańskiej, Konotopska, Czechowicza, Orderu Uśmiechu, Hennela, Warszawa Ursus, Falskiego, Pużaka, Henryka Probusa, Śmigielska, Skoroszewska, Lipiec Rejmontowskich, Wolności, Braterstwa Broni, Żywiecka, Opieńskiego, Koronacyjna, 1 Maja, Aktorska, Bony, Sławka, Brzechwy, Szomańskiego, Czerwona Droga, Kolorowa, Plutonu Torpedy, Zakątek, Suchy Las, Żurawicka, Wapowskiego, plac 1905 roku, Obrońców Helu, Robinii, Szancera, Kaczorowska, Regulska, Rakietników, Legnicka, Chmiela, rondo Malessy "Marcysi", Prażmowska, Piastowska, Bełzy, Listopadowa, Chełmońskiego, Biernata z Lublina, Orłów Piastowskich, Zaczarowanej Dorożki, Achera, plac Tysiąclecia, Starodęby, Nowotyska, plac Czerwca 1976 roku, Rodakowskiego, Przejazdowa, Zagłoby, Władysława Laskonogiego, Rydzyńska, Dzieci Warszawy, Bandurskiego, Balbinki, Falentyńska, Prystora, Gierdziejewskiego, Kazimierza Sprawiedliwego, Grocholicka, Niecała, Słupska, Rakuszanki, Wysoczyńska, Leszka Białego, Jacka i Agatki, Rumiankowa, Ochocka, Posag 7 Panien, aleja Bzów, Grabskiego, Jesienna, Balicka, Sławoja-Składkowskiego, Apartamentowa, Zielonogórska, Cierlicka, Henryka Brodatego, Mieszka Starego, Melcera, Ryżowa, Dąbka, Badylarska, Lalki, Zapustna, Kuźnicy Kołłątajowskiej, Traktorzystów, Adamieckiego, Kościuszki, Drzymały, Piskorska, Leszczyńskiego, Radziwiłłówny, Magnacka, Bieńczaka, Komunardów, Zielonej Gęsi, Wojciechowskiego, Wiosny Ludów, Keniga, Bohaterów Warszawy, Leszka Czarnego, Piechoty Wybranieckiej, Malinowa, Baranowska, Kadłubka, Rawska, Markerta, Szamoty, Kazimierza Jagiellończyka, Siłaczki, Noworegulska, Aleje Jerozolimskie, Prawnicza, Rynkowa, II Armii WP, Górna Droga, Bolesława Krzywoustego, Włoczewskich, Przemysława, Kompanii Kordian, Warszawska, Władysława Jagiełły, Michałowicza, Orląt Lwowskich, Królów Polskich, Nurzyńska, Sosnkowskiego, Bolesława Śmiałego, Przy Forcie, Hassa, Faraona,

A to nazwy ulic, gdzie pomogliśmy naszym Klientom w ostatnim tygodniu, usunęliśmy usterki na:

 • Traktorzystów,
 • Zygmunta Augusta,
 • Nurzyńskiej,
 • Rakuszanki,
 • Leszczyńskiego,

W najbliższych dniach mamy zlecenie na:Konińskiej, Prawniczej, a potem na Zielonogórskiej.

Zawsze cenimy czas Klienta, ale nasz czas jest również cenny

Do swojej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, uczciwie, wychodząc z założenia, że najlepszą reklamą dla nas będzie dobrze wykonana praca i Państwa satysfakcja. Sumienność i uczciwość stawiamy na 1 miejscu! Nasza dewiza to przede wszystkim zadowolenie klienta.

Dla wielu osób, które nie są w stanie samemu wykonać często skomplikowanych napraw hydraulicznych, niezbędny staje się hydraulik na URSUSIE. Zadzwoń i skorzystaj z wieloletniego doświadczenia hydraulicznego.

Usługi hydrauliczne świadczone przez doświadczonych hydraulików to gwarancja szybkiego i skutecznego usunięcia awarii oraz większa szansa na późniejszą bezawaryjność naprawionej lub wymienionej instalacji. Rzetelność i indywidualne podejście do klienta to nasze atuty. Zaufaj naszym hydraulikom.

Nie uznajemy półśrodków i chwilowego rozwiązania problemu

Znamy specyfikę działania starych spłuczek podtynkowych typu Geberit, Schwab, Grohedal, Friatec, Sanit, jak również tych, które dopiero pojawiają się na rynku: Koło, Cersanit. Jeśli potrzebna skuteczna pomoc – jesteśmy gotowi do działania. Szukasz pomocy? Świetnie trafiłeś!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Serwis spłuczek podtynkowych gwarantuje punktualność, uczciwość, fachową wiedzę oraz rozsądne ceny. Dojedziemy na czas! Nie marnuj pieniędzy na poprawki, wezwij naszych hydraulików dzięki czemu szybko i skutecznie rozwiążesz problem, zaoszczędzisz pieniądze i nerwy. 100% zaangażowania – to nasze motto. Zadzwoń do nas i pozwól sobie pomóc!

Serwis spłuczek Ursus

Wieloletnie doświadczenie w naprawianiu spłuczek w zabudowie, to nasz atut. Dodatkowo posiadamy oryginalne części:

Doświadczenie

DOŚWIADCZENIE

Zaufaj Naszemu doświadczeniu! Szybka i profesjonalna pomoc z zakresu naprawy spłuczek podtynkowych – to nas wyróżnia.

Oryginalne części

ORYGINALNE CZĘŚCI

Do spłuczek GEBERIT, GROHE, SCHWAB, KOŁO, CERSANIT.

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Serwis spłuczek podtynkowych

Naprawa Geberitu

Naprawa Geberitu

H112, UP100, UP300, UP320

Naprawa Grohe

Naprawa Grohe

Grohedal, Rapid SL, UNISET

Naprawa Schwab

Naprawa spłuczki schwab

180.000, 182.000, 187.000

Naprawa spłuczki Koło

Naprawa spłuczki Koło

Slim, Technic

hydraulik ursus oferuje usługi z rabatem dla stałych klientów. Jeśli mieszkasz na terenie dzielnicyursus i byłeś naszym klientem to skorzystaj z promocji z usługi typu:
 • Serwis spłuczek podtynkowych
  • sewis Geberit,
  • sewis Grohe,
  • serwis Schwab.
 • Usługi hydrauliczne na Ursusie dostępne od ręki
  • wymiana kranu,
  • podłączenie zmywarki,
  • podłączenie pralki.

Specjalizujemy się w takich problemach Klientów, którym potrzebny jest:

 • serwis spłuczki ursus,
 • wymiana baterii łazienkowej,
 • podłączenie pralki,
 • geberit nie napełnia się,
 • zmywarka do naczyń,
 • montaż spłuczki podtynkowej koło,
 • koło zawór napełniający,
 • wymiana zaworu pływakowego w gebericie,
 • geberit budowa spłuczki,
 • jak naprawic spluczki Ursus,
 • wymiana baterii kuchennej,
 • podłączenie zmywarki.

Mieszkańcy Ursusa, ale też innych dzielnic Warszawy mają bardzo dużo problemów z instalacjami hydraulicznymi. Poniżej ranking usterek z obecnego i poprzedniego miesiąca.

TOP 10 LIPIEC:

 1. hydraulik warszawa ursus,
 2. odpływ od pralki,
 3. demontaż baterii kuchennej,
 4. podłączenie wody do pralki,
 5. zawór pływakowy do spłuczki,
 6. głowica do baterii kuchennej,
 7. hydraulik rembertów,
 8. spłuczka przepuszcza wodę,
 9. montaż wc podtynkowego cersanit,
 10. serwis spluczek ursus.

TOP 10 CZERWIEC:

 1. hydraulik Warszawa Ursus,
 2. odpływ od pralki,
 3. cieknący kran naprawa,
 4. wklad do sploczki,
 5. mała pralka automatyczna,
 6. uszczelka spłuczki cersanit,
 7. wymiana umywalki,
 8. geberit naprawa,
 9. zawór spłuczki podtynkowej,
 10. serwis spluczki Ursus.

Hydraulik Ursus - opinie

Klient hydraulika z ursusa
Znak

URSUS

Serwis spłuczki Pilch

Hydraulik był na czas, bardzo profesjonalny i szybko wykonał pracę. Poświęcił swój czas, aby wyjaśnić mi problem i doradzić mi na wypadek przyszłych problemów z moją spłuczką podtynkową Pilch. Nie mogłem żądać więcej. Świetny wybór, świetna jakość, cena za jakość jak najbardziej rozsądna. Nr tego Pana dodany do ulubionych! Dziękuję!

Średnia ocena (5/5): Średnia ocena 5/5Najlepsza: 5 Opinii: 2

Klientka hydraulika z ursusie
Znak

Ursus

Usługi hydrauliczne na Ursusie

Ci hydraulicy są super. Miałam problem z dziwnym zapachem pochodzącym z pralki. Przyjechali i po kłopocie Są uczciwi i wyceniają przed a nie po naprawie! Na pewno zatrudnię ich ponownie. Są bardzo miłymi ludźmi!

Średnia ocena (5/5): Średnia ocena 5/5Najlepsza: 5 Opinii: 2

Wszystkich opinii: 2, Ocena 5/5

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii na temat naszych usług hydraulikowi na miejscu pracy lub wysłać sms'a, a my umieścimy Państwa opinie na naszej stronie - Czekamy.

— Dojeżdżamy do klientów w najkrótszym możliwym czasie od przyjęcia zgłoszenia. Czasem jest to kilkadziesiąt minut, czasem na drugi dzień, ale czasem mamy też urlop :) Ale o wszystkim informujemy podczas rozmowy telefonicznej.

Swoje usługi nasi hydraulicy z Ursusa firmują doświadczeniem i wiedzą, dzwoniąc pod nasz numer, rozmawiasz z hydraulikiem, bez pośredników. Masz pewność, że to hydraulik naprawi usterkę.

HomeO nasUsługiOpinieKontakt=